26 iunie 2026, 08:39

Glamour și eleganță la petrecerea Perfecte.md. Iată cum a fost atmosfera de la unul dintre cele mai așteptate evenimente ale verii - VIDEO

Fotografie de la evenimentul perfecte.md
Instagram/ Fotografie de la evenimentul perfecte.md

Alb, negru și buline de toate culorile. Perfecte.md a sărbătorit vara printr-o petrecere grandioasă. Gazda serii, Iulia Deliu, a spus că fiecare ediție este un spectacol datorită invitaților, iar în acest an publicul a avut parte de un duet-surpriză, o prezentare de modă, dar și o premieră din partea lui Martin Budurin. Mai multe detalii de la eveniment, vezi în cadrul unui reportaj marca „O Seară Perfectă”. 

Toboșarul Petru Moiseev a mărturisit că nu i-a fost deloc dificil să se pregătească pentru eveniment, deoarece s-a bazat pe ajutorul iubitei sale: 

„Nu mi-a fost greu să respect dress code-ul pentru că am o iubită care s-a ocupat de mine și îmi este foarte ușor. Mai târziu, după eveniment, decolăm spre Larnaca, mergem la un concert”. 

Fotografie de la evenimentul perfecte.md
Fotografie de la evenimentul perfecte.md/ Instagram

Iulia Deliu - gazda evenimentului

Prezentatoarea PRO TV și gazda evenimentului, Iulia Deliu, a venit într-o ținută impecabilă, aleasă de stilista sa.

„Am scos din garderobă cele mai frumoase buline. Glumesc! Rochia mi-a adus-o stilista. M-am pregătit cu voie bună și am venit la petrecere”, a spus Iulia. 

Petrecerile Perfecte.md au devenit deja o tradiție pe care prezentatoarea PRO TV o așteaptă cu drag.

„Sunt deosebite petrecerile Perfecte.md pentru că eu le prezint. Este un adevărat spectacol datorită oamenilor care vin, celor care ne citesc, ne inspiră și aleg să facă parte din acest eveniment frumos”, a notat Deliu.

Surprize pe scenă și o premieră de modă

Seara a culminat cu mai multe momente speciale.

„Două energii diferite s-au unit pe aceeași scenă, a fost vorba despre Petru Moiseev și o altă tânără interpretă de la noi. Am avut și o premieră absolută din partea lui Martin Budurin, prezentare de modă, multe și toate interesante”, a explicat gazda evenimentului. 

Iulia a dezvăluit și care sunt planurile sale pentru această vară. După încheierea sezonului de emisiuni, va pleca într-o vacanță:„Tradițional, după ultima emisiune, merg la mare. Prima vacanță este all inclusive pentru că, Eva așa preferă, după care mai colindăm de colo colo prin Europa”.