Sunt fashioniste inraite si se pare ca adora sa-si asorteze tinutele, fiind nu o data surprinse imbracate la fel. Weekendul trecut, Sandra si Margarita Dodon au sarbatorit implinirea celor 22 de ani, avand parte si de o petrecere pe cinste.

 

 

 

Si de aceasta data surorile au optat pentru outfituri identice purtand acelasi model de rochie, in aceeasi nuanta si cu acelasi model de incaltari.

 

 

♥️

A post shared by Sandra Dodon (@sandradodon) on Jun 15, 2018 at 1:05pm PDT

#twins ❤️

A post shared by Margarita Dodon (@margarita.dodon) on Jun 17, 2018 at 5:21am PDT

Rochiţe❤️💌

A post shared by Margarita Dodon (@margarita.dodon) on Jun 16, 2018 at 5:10am PDT

 

Gemenele Dodon au imbracat cate o rochita alba, scurta, cu spatele gol si desi senzuale, aceste  tinute le-au conferit un aspect tineresc, chiar jucaus. Si in materie de incaltaminte, acestea au optat pentru acelasi model de sandale aurii cu multe barete fine.Tinerele au preferat sa adopte un look minimalist, accesorizandu-si tinuta cu cate un ceas. 

 

 

Our Birthday Party❤️💃🏻 @sandradodon

A post shared by Margarita Dodon (@margarita.dodon) on Jun 15, 2018 at 1:19pm PDT

 

A doua zi a mai urmat o petrecere, iar Margarita si Sandra au ales sa poarte, din nou, cate o tinuta asortata, optand pentru un outfit compus dintr-o bustiera alba cu flori si cate o fusta, alba pentru Sandra si mov pentru Margarita. "Balul de absolvire", a scris cea din urma, distribuind imaginile cu ea si sora sa geamana.

 

 

💗

A post shared by Margarita Dodon (@margarita.dodon) on Jun 17, 2018 at 10:14am PDT

Balul de absolvire💗